O NAS

Kto może lepiej zrozumieć kobietę niż inna kobieta. Nasz serwis jest tworzony wyłącznie przez ambitne, pełne perspektyw i pomysłów kobiety. Jesteśmy razem już od wielu lat. Poznałyśmy się w liceum gdzie połączyła nas praca w szkolnym blogu, który cieszył się dużą popularnością wśród lokalnej społeczności.  Pisaliśmy o różnej tematyce związanej ze sprawami szkoły. Z biegiem czasu postanowiliśmy dodać do bloga nasze własne przemyślenia i uwagi. Wielkim zaskoczeniem było dla nas, że stałyśmy się bardzo rozpoznawalne z uwagi na nasze publikacje. Można powiedzieć, ze byłyśmy na swój sposób lokalnie sławne. Pisałyśmy o wszystkim. O modzie, zwyczajach, stosunkach damsko-męskich i  innych tematach, które znajdowały swoje grono czytelników.

Po zakończeniu nauki, nasza przyjaźń trwała dalej. Również nasza pasja do pisania przetrwała. Na pewniej sobotniej imprezie powstał pewien pomysł. Skoro pisanie szkolnego bloga sprawiało nam tyle przyjemności to czemu, by nie spróbować stworzyć coś za skalę krajową. Tak oto w 2010r. powstał serwis podamsku.pl.  I rozpoczęło się dzieło, które trwa do dziś. 

Oczywiście tak jak było w naszym zwyczaju zaczęłyśmy pisać o najróżniejszych aspektach życia kobiety. Od czasów liceum sporo już minęło i uważamy, że nasze publikacje stały się bardziej „dojrzałe”, lecz nadal uwielbiamy pisać o marzeniach i zatracaniu się w różnych myślach i pragnieniach. Ważną cechą jest również nasza rzetelność, ponieważ większość porad jakie publikujemy pochodzi z naszego życia i zostało przetestowane w praktyce. Dobrze jest uczyć się na swoich błędach, ale warto też zwracać na doświadczenia innych.

Jesteście z nami już taki okres czasu za co chciałybyśmy podziękować i życzyć sobie, aby nasze teksty cały czas były inspirujące i ciekawe.